Ana Sayfa / genel / Justin Bieber’ı ‘billboardla’ kızdırdılar

Justin Bieber’ı ‘billboardla’ kızdırdılar

Bir tarafta Kanadalı buz hokeyi oyuncusu Patrick Kane, diğer tarafta ABD’li oyuncu Jonathan Toews’in resminin bulunduğu billboardın ortasında ise Kanadalı bilinen şarkıcı Justin Bieber’ın resmi bulunuyor. Billboardın alt tarafında ise “Kaybeden Bieber’ı alır” yazıyor. Billboardda, Justin Bieber’in son vakitlerde karıştığı olaylar sonrası ABD’den hudut dışı edilmesi için Beyaz Saray’ın internet sitesinde başlatılan ve 250 binden fazla imza toplanan kampanyaya gönderme yapıldı. AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ ve Kanada arasındaki hokey maçının kaybeden tarafının, Justin Bieber’i ülkesinde barındırması önerisi yapıldı.

Kanadalı şarkıcı Bieber ise billboardlı göndermeye karşı bir yanıt verip vermediği tam olarak anlaşılmayan tweetinde, “Sanırım bazıları için kolay bir hedefim. Halen insanım ve nefreti sevgi ile karşılamaya devam edeceğim. Bunların hepsi müzikle ilgili. Sevgilerle” yazdı. Bieber’ın tweeti sonrası hayranları ise bilinen şarkıcıya destek mesajları yazdı ve Bieber’ın tweeti tam 140 bin kere retweet edildi.

AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ ile Kanada arasında oynanan mücadeleyi ise Kanada kazandı ve finale çıkma hakkı kazandı.

Bir önceki yazımız olan Andrea Bocelli, Sıla ile düet yaptı başlıklı makalemizde andrea, bocelli ve düet hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Sultanbeyli’de yeni parklar ve hayat alanları yapılıyor

Sultanbeyli Belediyesi, kazada park yapımına hız kesmeden devam ediyor. Oyun grupları, koşu parkuru, halı saha, …

.