Ana Sayfa / genel / Kanadalı bilinen popçuya gümrük kontrolü

Kanadalı bilinen popçuya gümrük kontrolü

Kanada’nın bilinen pop yıldızı İma, Türkiye’de vereceği iki konser hasebiyle İstanbul’a geldi. İstanbul ve Ankara’da vereceği konserler sebebiyle Kanada televizyonundan muhabir, kameraman ve kendi set ekibi ile gelen İma, Atatürk Havalimanı’nda gümrük ekipleri tarafından durduruldu. Gümrük görevlileri, bilinen yıldız ve ekibinin bagajlarını, kuşkulu yolcuların bagajlarının geçirildiği X-Ray cihazından geçirdikten sonra çıkışlarına müsaade verdi.

Daha önce 2005 seneninde yine İstanbul ve 2007 seneninde da Ankara’ya geldiğini ve Türkiye’ye bu gelişinin üçüncü sefer olduğunu söyleyen İma, bundan mutluluk duyduğunu belirtti. Salı günü İstanbul’da Cemal Reşit Rey’de konser vereceğini belirten İma, çarşamba günü de ikinci konseri için Ankara’ya gideceğini söyledi.

Türkiye’den süperstar Ajda Pekkan’ı tanıdığını ifade eden İma, İstanbul konserinde süperstara ait bir parçayı da sürpriz olarak seslendirmeyi düşündüğü müjdesini verdi.

Kameralara karşı “Sizi özledim”, “Sizi seviyorum” ve “Eğleniyor musunuz?” gibi kısa Türkçe cümleler kuran İma, Türkçeyi de prodüktöründen öğrendiğini söyledi.

KAMİL SELVİ

Bir önceki yazımız olan Justin Bieber’ı ‘billboardla’ kızdırdılar başlıklı makalemizde bieberı, billboardla ve haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Sultanbeyli’de yeni parklar ve hayat alanları yapılıyor

Sultanbeyli Belediyesi, kazada park yapımına hız kesmeden devam ediyor. Oyun grupları, koşu parkuru, halı saha, …

.